Hostely vo Veľkej Británii

Zoradiť podľa:
V našej ponuke ubytovania vo Veľkej Británii nájdete aj bežné hostely vo Veľkej Británii, pri ktorých môžete očakávať relatívne nízke ceny oproti ostatným typom ubytovania vo Veľkej Británii. Hostel alebo turistická ubytovňa, väčšinou slúžia pre krátkodobé a čo najlacnejšie p
277 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

1. Dockside Lodge (Ensuite Rooms)

Foto: Dockside Lodge (Ensuite Rooms)
Lokalita: Liverpool
Hodnotenie hostí
77 %

Situated 4.3 km from Anfield Stadium, Dockside Lodge (Ensuite Rooms) provides accommodation with free WiFi in Liverpool. The property is set 5 km from Western Approaches Museum. Pier Head is 5 km from the hostel and Liver Building is 5 km away.


2. Paradise Place

Foto: Paradise Place
Lokalita: Coventry
Hodnotenie hostí
63 %


3. Snowdonia Mountain Hostel

Foto: Snowdonia Mountain Hostel
Lokalita: Bethesda
Hodnotenie hostí
94 %


4. CityBridge Suites

Foto: CityBridge Suites
Lokalita: Sunderland
Hodnotenie hostí
96 %

CityBridge Suites is set in Sunderland and features a shared lounge. The property is around 600 metres from Stadium of Light and 6 km from Hylton Castle. Free WiFi is available. All guest rooms in the hostel are fitted with a flat-screen TV.


5. Goldsmiths House - Females Only

Lokalita: Londýn
Hodnotenie hostí
88 %

Providing free WiFi and a garden, Goldsmiths House - Females Only is set in London, 1.2 km from Camden Market. Boasting a terrace, this property is located near attractions such as London Zoo.


6. Sea view 4 bed room

Foto: Sea view 4 bed room
Lokalita: Broadford
Hodnotenie hostí
0 %

Featuring a garden and a shared lounge, Sea view 4 bed room is situated in Broadford. Free WiFi and a shared kitchen are provided. Rooms include a shared bathroom. Portree is 43 km from the hostel.


7. 247 London Hostel StarStar

Foto: 247 London Hostel
Lokalita: Brent, Londýn
Hodnotenie hostí
64 %

Hostel 247 London sa nachádza iba 5 minút chôdze od stanice metra Kilburn a ponúka dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a raňajkami.


8. The White Horse Inn Bunkhouse

Foto: The White Horse Inn Bunkhouse
Lokalita: Threlkeld
Hodnotenie hostí
88 %

Hotel White Horse Inn a Bunkhouse sa nachádza v malebnom kraji Cumbria a ponúka izby v spoločných izbách, parkovanie zdarma, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo verejných priestoroch, práčovňu so sušičkou na mince a reštaurá.


9. West End Hostel StarStarStar

Foto: West End Hostel
Lokalita: Haymarket, Edinburg
Hodnotenie hostí
80 %

Hostel West End sa nachádza vo viktoriánskom dome kategórie B, len 15 minút pešo od ulice West End of Princes a je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu Edinburghu a príjemným miestom na relax.


10. The Hostel StarStarStarStar

Foto: The Hostel
Lokalita: Haymarket, Edinburg
Hodnotenie hostí
76 %

Tento štýlový hostel sídli v pôvodnej viktoriánskej budove nachádzajúcej sa priamo oproti železničnej stanici Haymarket a približne 5 až 10 minút chôdze od ulice Princes Street.


11. Hostelpoint Brighton

Foto: Hostelpoint Brighton
Lokalita: Brighton & Hove
Hodnotenie hostí
68 %

Hostel Hostelpoint Brighton sa nachádza na historickom nábreží v meste Brighton, vedľa móla Grand Place. Tento živý hostel vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a od paláca Royal Pavilion je vzdialený 5 minút chôdze.


12. St Christopher's Edinburgh

Foto: St Christopher's Edinburgh
Lokalita: Edinburg
Hodnotenie hostí
79 %

Cenovo dostupné ubytovacie zariadenie St Christopher's je situované oproti železničnej stanici Waverley v centre Edinburgu a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vstup na elektronickú kartu, uzamykateľné skrinky a poistenú úscho.


13. Kensal Green Backpackers 2 StarStar

Foto: Kensal Green Backpackers 2
Lokalita: Londýn
Hodnotenie hostí
57 %

Dvojhviezdičkový hostel Kensal Green Backpackers 2 sa nachádza v štvrti Hammersmith a Fulham v Londýne, 2,2 km trhu Portobello Road a 4,2 km od kriketového ihriska Lord's.


14. Budget Backpackers StarStarStarStar

Foto: Budget Backpackers
Lokalita: Edinburg
Hodnotenie hostí
83 %

Situated in Edinburgh, within 500 metres of The Real Mary King's Close and 600 metres of Edinburgh Military Tattoo, Budget Backpackers features accommodation with a shared lounge. This 4-star hostel offers free WiFi.


15. Rest Up Hostel

Foto: Rest Up Hostel
Lokalita: Southwark, Londýn
Hodnotenie hostí
71 %

Hostel sa nachádza 6 minút pešej chôdze od stanice metra Elephant & Castle v zóne 1. Sídli v na tento účel navrhnutej budove s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo verejných priestoroch, recepciou otvorenou 24 hodín denne a záhradou.


16. Bath Backpackers Hostel

Foto: Bath Backpackers Hostel
Lokalita: Bath
Hodnotenie hostí
69 %

Centrally located and just a 2-minute walk from the bus and train stations, Bath Backpackers Hostel offers budget accommodation. Free WiFi is accessible throughout.


17. Kipps Backpackers Canterbury

Foto: Kipps Backpackers Canterbury
Lokalita: Canterbury
Hodnotenie hostí
89 %

Tento hostel se nachází ve 100 let starém městském domě v historickém Canterbury, 15 minut pěšky od krásné katedrály. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkoviště v nedaleké ulici Nunnery Fields.


18. Kick Ass StarStarStarStar

Foto: Kick Ass
Lokalita: Edinburg
Hodnotenie hostí
87 %

Ubytovanie Kick Ass so spoločným salónikom a barom sa anchádza v historickom meste v Edinburghu. Ubytovanie je vzdialené len kúsok od turistických atrakcií, ako je Royal Mile. Dostupné je i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


19. Gallery Hyde Park

Foto: Gallery Hyde Park
Lokalita: Westminster, Londýn
Hodnotenie hostí
67 %

Rušný hostel Gallery Hyde Park sa nachádza len 250 metrov od staníc metra Queensway a Bayswater a 100 metrov od Hyde Parku. Ponúka spoločné izby len pre dospelých a súkromné ​​izby s bezplatným Wi-Fi.


20. Hostel Ordnance

Foto: Hostel Ordnance
Lokalita: Londýn
Hodnotenie hostí
47 %

Hostel Ordnance sa nachádza v londýnskej štvrti Greenwich a k dispozícii v ňom máte spoločný salónik. Hostel je situovaný približne 6 km od parku Greenwich, 6 km od mesta Greenwich a 6 km od multifunkčnej haly O2 Arena.


277 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 14  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: